Team indeling kun je vinden onder het tabblad teams.

JO 19-1

Training 1 Leiders
Locatie: Lippenhuizen Leider 1:
Dag en Tijd: Dinsdag 20.00-21.30 Leider 2:
Trainer(s): Marinus looper
Training 2 Speellocatie
Locatie: Beker: Terwispel
Najaar: Terwispel
Voorjaar: Lippenhuizen

JO 19-2

Training 1 Leiders
Locatie: Tijnje Leiders: Theun Bruinsma, Harmen Tolsma, Kees Rinsma, Rene van Moorsel
Dag en Tijd: Dinsdag 19.30-21.00
Trainer(s): Eize
Training 2 Speellocatie
Locatie: Tijnje Beker: Tijnje
Dag en Tijd: donderdag 19.30-21.00 Najaar: Tijnje
Trainer(s): Harm Bambi Voorjaar: Terwispel

JO 17-1

Training 1 Leiders
Locatie: Tijnje Leider 1: Henk de Boer
Dag en Tijd: maandag 18.30-19.30 Leider 2: Jan Sietse de Boer
Trainer(s): Klaas Postma Leider 3: Klaas Postma
Training 2 Speellocatie
Locatie: Terwispel Beker: Terwispel
Dag en Tijd: donderdag 19.00-20.00 Najaar: Terwispel
Trainer(s): Jan Sietse en Henk de Boer Voorjaar: Tijnje

JO 15-1G

Training Leiders
Locatie: Lippenhuizen Leider 1: Gerrit Prikken
Leider 2: Tjeerd v/d heide
Training 1 Speellocatie
Locatie: Lippenhuizen Beker: Lippenhuizen
Dag en Tijd: Najaar: Lippenhuizen
Trainer(s): Voorjaar: Lippenhuizen

JO 15-2G

Training 1 Leiders
Locatie: Terwispel Leider 1: Rients van der Velde
Dag en Tijd: maandag 19.00-20.00 Leider 2:
Trainer(s): Andre Idzerda
Training 2 Speellocatie
Locatie: Tijnje Beker: Tijnje
Dag en Tijd: woensdag of donderdag Najaar: Tijnje
Trainer(s): Voorjaar: Terwispel

JO 13-1G 

Training 1 Leiders
Locatie: Terwispel Leider 1: Hotze Jan Lolkema
Dag Tijd: maandag 18.00-19.00
Trainer(s): Andre Idzerda
Training 2 Speellocatie
Locatie: Beker: Lippenhuizen
Tijd: Najaar: Lippenhuizen
Trainer(s): Voorjaar: Tijnje

JO 12-G1

Training 1 Leiders
Locatie: Leider 1:
Dag en tijd: Leider 2:
Trainer(s): Leider 3:
Speellocatie
Training 2 Beker: Lippenhuizen
Locatie: Najaar: Lippenhuizen
Dag en tijd: Voorjaar: Terwispel
Trainer(s):

 

JO 12-G2

Training 1 Leiders
Locatie: Tijnje Leider 1: Jan Wilkens
Dag en tijd: Leider 2: Frank Bouma
Trainer(s): Leider 3: Sjoerd van der Wiel
Speellocatie
Training 2 Beker: Tijnje
Locatie: Tijnje Najaar: Tijnje
Dag en tijd: Voorjaar: Tijnje
Trainer(s):

MO 17

Training 1 Leiders
Locatie: Tijnje Leider 1: Doede van der Veer
Dag en Tijd: dinsdag 18.30-19.30 Leider 2: Belinda Houtsma
Trainer(s): Lammert Klaas Knobbe Leider 3:
Training 2 Speellocatie
Locatie: Terwispel Beker: Terwispel
Dag en Tijd: donderdag 19.00-20.00 Najaar: Terwispel
Trainer(s): Voorjaar:Tijnje