• Het seizoen is weer begonnen, de voorbereidingen zijn weer in volle gang

  de eerste trainingen van de selectie zijn inmiddels weer geweest en gaan in de voorbereiding op het nieuwe seizoen de Opsterlandcup spelen op 26 augustus in Frieschepalen.

  Voor meer oefenwedstrijden hou de website in de gaten.

  Ook Het terreinbeheer is met de voorbereidingen begonnen, de reclameborden zijn weer gewassen, rondom de velden gemaaid en de belijning en de goals zijn weer geplaatst, zodat het veld weer speel klaar is voor het nieuwe seizoen in de vierde klasse.

  Natuurlijk mogen we niet vergeten aan het eind van deze maand starten ook Wispolia 2,3,4 en de Dames van SJO-WTTC hun voorbereidingen op het nieuwe seizoen, wat uniek is voor een klein dorp als Terwispel met zo veel teams voor de dag te komen, mochten er nog spelers of speelsters zijn die ook bij deze bloeiende club willen spelen.

  Je aanmelden als nieuw lid van VV Wispolia kan via https://svwispolia.nl/lidmaatschap/

   

  We gaan er met zijn allen een leuk en Sportief seizoen van maken

  Het seizoen is weer los !  Het seizoen is weer los ! 2 Het seizoen is weer los ! 3