AFGELAST | Wispolia 1 - Boornbergum 1 | 10 dec 2017

AFGELAST | Wispolia 3 - Tijnje 3 | 10 dec 2017

AFGELAST | de Wilper Boys 3 - Wispolia 2 | 10 dec 2017

4-1 | SJO WTTC/Udiros VR1 - de Wilper Boys VR1 | 09 dec 2017

Blauw Wit '34 JO19-4 - SJO WTTC JO19-1 | 09 dec 2017

AFGELAST | de Lauwers VR1 - SJO WTTC/.Udiros VR2 | 09 dec 2017

AFGELAST | SJO WTTC JO15-2 - Heerenveen JO15-6 | 09 dec 2017

7-1 | SJO WTTC JO13-2G - Oldeholtpade JO13-2 | 09 dec 2017

AFGELAST | SJO WTTC Jo13-1 - SJO Oostenburg JO13-5 | 09 dec 2017

15-0 | SJO WTTC Jo15-1 - Opende JO15-2 | 09 dec 2017

AFGELAST | SJO Warga/WWS JO8-1 - Wispolia JO8-1G | 09 dec 2017

AFGELAST | Wispolia JO11-1G - Boornbergum JO11-2G | 09 dec 2017

AFGELAST | SJO WTTC MO15-1 - Gorredijk MO15-1 | 09 dec 2017

afg | de Wilper Boys VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 04 dec 2017

1-6 | SJO WTTC JO13-1 - Sport Vereent JO13- 1G | 04 dec 2017

1-1 | de Sweach 1 - Wispolia 1 | 03 dec 2017

6-1 | FFS 4 - Wispolia 3 | 03 dec 2017

5- 3 | Wispolia 2 - SVMH 3 | 03 dec 2017

2-5 | Heerenveen MO15-2 - SJO WTTC MO15-1 | 02 dec 2017

1-1 | SJO WTTC JO19-1 - Lemmer JO19-1 | 02 dec 2017

afgelast | ST Kootstertille/Drgeham VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 02 dec 2017

2-6 | Gorredijk JO13-3 - SJO WTTC JO13-1 | 02 dec 2017

8-0 | Read Swart JO17-1 - SJO WTTC JO17-1 | 02 dec 2017

afgelast | Langweer JO15-1 - SJO WTTC JO15-2 | 02 dec 2017

2-19 | Drachtster Boys JO11-5 - Wispolia JO11-1G | 02 dec 2017

2-7 | ST Donkerbroek/Makkinga JO15-1 - SJO WTTC JO15-1 | 02 dec 2017

3-3 | Wispolia JO8-1G - Read Swart JO8-1 | 02 dec 2017

0-7 | BEW JO13-1G - SJO WTTC JO13-2G | 02 dec 2017

afgelast | Langezwaag VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 01 dec 2017

afgelast | SJO WTTC/Udiros VR30+ - AVC VR30+ | 01 dec 2017

afgelast | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 01 dec 2017

afgelast | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Blue Boys VR30+ | 01 dec 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros VR3 - Waskemeer VR3 | 27 nov 2017

3-4 | Wispolia JO11-1G - Thor JO11-1G | 27 nov 2017

afgelast | Wispolia 1 - Tijnje 1 | 26 nov 2017

afgelast | Wispolia 3 - Mildam 5 | 26 nov 2017

4-4 | Surhuisterveen 3 - Wispolia 2 | 26 nov 2017

3-0 | Opende VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 25 nov 2017

afgelast | ST Delfstrahuizen/EBC JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 25 nov 2017

10-2 | SJO WTTC JO15-2 - DWP JO15-2 | 25 nov 2017

7-5 | SJO WTTC J13-2G - Trinitas JO13-1 | 25 nov 2017

0-6 | The Knickerbockers VR7 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 25 nov 2017

1-4 | Akkrum JO8-1 - Wispolia JO8-1G | 25 nov 2017

5-1 | SJO WTTC JO15-1 - Udiros JO15-1 | 25 nov 2017

2-3 | ST Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2 - SJO WTTC JO17-1 | 25 nov 2017

8-1 | SJO WTTC MO15-1 - Tonego MO15-1 | 25 nov 2017

5-0 |Aengwirden JO17-1G - SJO WTTC JO17-1 | 22 nov 2017

3-1 | Blauwhuis 1 - Wispolia 1 | 19 nov 2017

afgelast | Wispolia 3 - Aengwirden 3 | 19 nov 2017

4- 1 | Houtigehage 3 - Wispolia 2 | 19 nov 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros VR1 - Drachtster Boys VR1 | 18 nov 2017

6-1 | SJO WTTC/Udiros VR2- Waskemeer VR1 | 18 nov 2017

afgelast | SJO WTTC JO19-1 - SC Joure JO19-4 | 18 nov 2017

SJO WTTC JO15-2 - LSC 1890 JO15-4 | 18 nov 2017

0-20 | Drachtster Boys JO15-6 - SJO WTTC JO15-1 | 18 nov 2017

SJO WTTC JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-4 | 18 nov 2017

8-1 | Wispolia JO8-1G - Drachtster Boys JO8-4 | 18 nov 2017

5-1 | Tijnje JO11-1 - Wispolia JO11-1G | 18 nov 2017

2-5 | SJO WTTC MO15-1 - Ruinerwold MO15-1 | 18 nov 2017

SJO WTTC/Udiros VR30+ - Langezwaag VR30+ | 17 nov 2017

SJO WTTC/Udiros VR30+ - Blue Boys VR30+ | 17 nov 2017

0-1 | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 17 nov 2017

0-1 | AVC VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 17 nov 2017

5-6 | SJO WTTC JO13-2G - Sport Vereent JO13-1G | 13 nov 2017

6-0 | Gorredijk 6- Wispolia 3 | 12 nov 2017

8-1 | Wispolia 2 - Jubbega 5 | 12 nov 2017

afgelast | Kollum VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 11 nov 2017

3-0 | SC Joure JO17-3 - SJO WTTC JO17-1 | 11 nov 2017

6-1 | ST Zandhuizen/Oosterstreek JO13-1 - SJO WTTC JO13-1 | 11 nov 2017

0-3 | Heerenveense Boys JO15-7 - SJO WTTC JO15-2 | 11 nov 2017

12-0 | SJO WTTC JO15-1 - Drachtster Boys JO15-5 | 11 nov 2017

uitgesteld | Houtigehage VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 11 nov 2017

6-6 | Tijnje JO8-1G - Wispolia JO8-1G | 11 nov 2017

0-3 | Wispolia 1 - SC Joure 1 | 05 nov 2017

uitgesteld | Wispolia 3 - Blue Boys 2 | 05 nov 2017

4-1 | Marum 3 - Wispolia 2 | 05 nov 2017

3-2 | Blue Boys VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 04 nov 2017

4-3 | SJO WTTC/Udiros VR1 - Drachten VR1 | 04 nov 2017

9-1 | SJO WTTC JO15-2 - SC Joure JO15-6 | 04 nov 2017

1-13 | SJO WTTC JO17-1 - Balk JO17-3 | 04 nov 2017

11-0 | SJO WTTC JO15-1 - Jubbega JO15-2 | 04 nov 2017

3-5 | de Sweach JO8-1 - Wispolia JO8-1G | 04 nov 2017

3-10 | Wispolia JO11-1G - Aengwirden JO11-2G | 04 nov 2017

1-1 | SJO WTTC JO13-1 - Oldeholtpade JO13-2 | 04 nov 2017

1-5 | Blue Boys VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 03 nov 2017

2-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Langezwaag VR30+ | 03 nov 2017

0-2 | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 03 nov 2017

1-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - AVC VR30+ | 03 nov 2017

5-0 | SF Deinum 1 - Wispolia 1 | 29 okt 2017

8-1 | Oldeholtpade 4 - Wispolia 3 | 29 okt 2017

5-2 | Wispolia 2 - Oerterp 4 | 29 okt 2017

4-0 | SJO WTTC/Udiros VR2 - ST Friese Boys/ SC Twijzel VR1 | 28 okt 2017

5-3 | SJO WTTC JO19-1 - Udiros JO19-1 | 28 okt 2017

1-5 | SV Haulerwijk VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 28 okt 2017

1-1 | Mildam JO17-1 - SJO WTTC JO17-1 | 28 okt 2017

1-5 | Trinitas JO15- 1 0- SJO WTTC JO15-1 | 28 okt 2017

0-6 | ST VHK/ SVBS '77 MO15-1 - SJO WTTC MO15-1 | 28 okt 2017

1-1 | Trinitas JO13-1 - SJO WTTC JO13-1 | 28 okt 2017

0-1 | Aengwirden JO15-1G - SJO WTTC JO15-2 | 28 okt 2017

4-11 | Wispolia JO8-1 - SJO Oostenburg JO8-1 | 28 okt 2017

12-4 | Oldeboorn JO11-1 - Wispolia JO11-1G | 28 okt 2017

2-14 | SJO Oostenburg JO13-5 - SJO WTTC JO13-2G | 28 okt 2017

0-2 | Wispolia 1 - Aengwirden 1 | 22 okt 2017

1-4 | Gorredijk JO15-3 - SJO WTTC JO15-2 | 21 okt 2017

1-7 | VENO MO15-1 - SJO WTTC MO15-1 | 21 okt 2017

uitgesteld | SJO WTTC JO13-1 - Sport Vereent JO13-1G | 21 okt 2017

12-1 | SJO WTTC JO13-2G - Drachten JO13-2 | 21 okt 2017

9-0 | Waskemeer JO17-1 - SJO WTTC JO17-1 | 21 okt 2017

6-1 | SJO Oostenburg JO8-1 - Wispolia JO8-1 | 21 okt 2017

SJO Oostenburg JO8-1 - Wispolia JO8-1 | 21 okt 2017

uitgesteld | Harkemase Boys VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 19 okt 2017

3-3 | SJO WTTC JO13-1 - Trinitas JO13-1 | 17 okt 2017

2-2 | Wispolia 1 - AVV 1 | 15 okt 2017

0-4 | Wispolia 3 - Zandhuizen 2 | 15 okt 2017

0-6 | de Sweach 2 - Wispolia 2 | 15 okt 2017

SJO WTTC/Udiros VR1 - GSVV VR1 | 14 okt 2017

6-3 | TFS VR1 -SJO WTTC/Udiros VR2 | 14 okt 2017

2-5 | Black Boys JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 14 okt 2017

SJO WTTC JO15-2 - Udiros JO15-2 | 14 okt 2017

0-9 | SJO WTTC JO17-1 - Langezwaag JO17-1 | 14 okt 2017

1-4 | SJO WTTC JO13-2G - ST Zandhuizen/Oosterstreek JO13-1 | 14 okt 2017

0-15 | Heerenveense Boys JO11-7 - Wispolia JO11-1G | 14 okt 2017

6-1 | SJO WTTC JO15-1 - SV Haulerwijk JO15-1G | 14 okt 2017

12-1 | Irnsum JO8-2 - Wispolia JO8-1G | 14 okt 2017

3-3 | SJO WTTC MO15-1 - MSC/Amslod MO15-1 | 14 okt 2017

0-1 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - AVC VR30+ | 13 okt 2017

0-1 | Blue Boys VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 13 okt 2017

2-2 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Langezwaag VR30+ | 13 okt 2017

0-2 | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 13 okt 2017

5-0 | Udiros 3 - Wispolia 3 | 08 okt 2017

2-4 | Wispolia 2 - Boornbergum 3 | 08 okt 2017

7-3 | SJO WTTC/Udiros VR2 - Harkema Opeinde VR1 | 07 okt 2017

1-6 | Gorredijk JO15-3 - SJO WTTC JO15-2 | 07 okt 2017

3-4 | SJO WTTC JO19-1 - Gorredijk JO19-2 | 07 okt 2017

1-6 | Oerterp VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 07 okt 2017

Heerenveen JO17-4 - SJO WTTC JO17-1 | 07 okt 2017

2-4 | Jubbega JO13-3G - SJO WTTC JO13-2G | 07 okt 2017

6-0 | Oldeholtpade MO15-1 - SJO WTTC MO15-1 | 07 okt 2017

1-6 | Wispolia JO8-1G - Gorredijk JO8-2 | 07 okt 2017

3-4 | Wispolia JO11-1G - Gorredijk JO11- 4 | 07 okt 2017

1-4 | BEW JO13-1G - SJO WTTC JO13-1 | 07 okt 2017

0-16 | ONT JO15-2 - SJO WTTC JO15-1 | 07 okt 2017

2-0 | Langweer 1 - Wispolia 1 | 01 okt 2017

4-0 | Langezwaag 2 - Wispolia 3 | 01 okt 2017

0-2 | Wispolia 2 - Tijnje 2 | 01 okt 2017

7- 3 | SJO WTTC/Udiros VR1 - FC Grootegast VR1 | 30 sep 2017

0-9 | ONB JO15-3 - SJO WTTC JO15-1 | 30 sep 2017

1-2 | DWP JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 30 sep 2017

0-8 | SJO WTTC JO17-1 - Akkrum JO17-2 | 30 sep 2017

4-7 | SJO WTTC JO13-1 - SJO WTTC JO13-2G | 30 sep 2017

1-2 | CVVO Jo15-3 - SJO WTTC JO15-2 | 30 sep 2017

3-1 | DWP MO15-2 - SJO WTTC MO15-1 | 30 sep 2017

3-4 | Oldeholtpade JO8-1 - Wispolia JO8-1G | 30 sep 2017

2-9 | Jubbega JO11-3 - Wispolia JO11-1G | 30 sep 2017

0-1 | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 29 sep 2017

2-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Langezwaag VR30+ | 29 sep 2017

0-1 | AVC VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 29 sep 2017

2-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Blue Boys VR30+ | 29 sep 2017

1-1 | Wispolia 1 - Langezwaag 1 | 24 sep 2017

3-3 | Wispolia 3 -Gersloot 1 | 24 sep 2017

1-0 | Sportclub Makkinga 2 - Wispolia 2 | 24 sep 2017

8 -0 | SJO WTTC/Udiros VR2 - the Knickerbockers VR6 | 23 sep 2017

SJO WTTC JOI19-1 - ONS Sneek JO19-2 | 23 sep 2017

VERVALLEN | SJO WTTC JO15-3 - SF Deinum JO15--2G | 23 sep 2017

0-10 | Jubbega Jo13-3g -SJO WTTC JO13-1 | 23 sep 2017

2-3 | SJO WTTC JO15-2 - Lemmer JO15-1G | 23 sep 2017

9- 2 | SJO WTTC Jo15-1 - Bakkeveen JO15-1 | 23 sep 2017

15- 3 | SJO WTTC JO13-2G - Gorredijk JO13-3 | 23 sep 2017

13- 4 | Wispolia JO8-1G - GAVC JO8-2G | 23 sep 2017

7-2 | Wispolia JO11-1G - Blue Boys JO11-1 | 23 sep 2017

9-0 | SJO WTTC MO15-1 - SJO Meppel/Alcides MO15-3 | 23 sep 2017

1-2 | Udiros JO15-1 - SJO WTTC JO15-1 | 21 sep 2017

0-4 | ST Old Forward / BEW VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 20 sep 2017

0-5 | Langezwaag JO13-1G - SJO WTTC JO13-1 | 19 sep 2017

0-2 | Wispolia 1 - Bakkeveen 1 | 17 sep 2017

1-2 | SJO WTTC/Udiros VR1 - VVI VR1 | 16 sep 2017

0-9 | SJO WTTC JO17-1 - ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1 | 16 sep 2017

0-3 | Oosterstreek VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 16 sep 2017

0-5 | de Blesse JO15-2G -SJO WTTC JO15-2 | 16 sep 2017

8-1 | SJO WTTC JO13-2G - Jubbega JO13-2 | 16 sep 2017

10-0 | SJO WTTC JO15-3 - Udiros JO13-2 | 16 sep 2017

9-0 | Gorredijk MO15-1 - SJO WTTc MO15-1 | 16 sep 2017

17- 0 | Gorredijk JO8-1- Wispolia JO8-1G | 16 sep 2017

6-2 | Wispolia JO11-1G - Nieuweschoot JO11-1 | 16 sep 2017

3-2 | SV Haulerwijk JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 16 sep 2017

uitgesteld | Langezwaag VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 15 sep 2017

uitgesteld |SJO WTTC/Udiros VR30+ - AVC VR30+ | 15 sep 2017

uitgesteld | Aengwirden VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 15 sep 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros VR30+n - Blue Boys VR30+ | 15 sep 2017

SJO WTTC JO15-1 - Jubbega JO15-2 | 14 sep 2017

afgelast | Jubbega 3 - Wispolia 2 | 13 sep 2017

Gorredijk JO13-2 - SJO WTTC JO13-2G | 13 sep 2017

afgelast | SJO WTTC JO13-1 - Trintas JO13-1 | 13 sep 2017

0-8 | SJO WTTC JO17-1 - Jubbega JO17-1 | 13 sep 2017

vervallen | SJO Oostenburg JO15-3 - SJO WTTC JO15-3 | 12 sep 2017

2-1 | ODV VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 11 sep 2017

1-3 | Wispolia 1 - ODV 1 | 10 sep 2017

4-2 | SJO WTTC/Udiros VR2 - Mildam VR1 | 09 sep 2017

10-0 | SJO WTTC/Udiros VR1 -SC Joure VR1 | 09 sep 2017

uitgesteld | SJO WTTC JO19-1 - Gorredijk JO19-1 | 09 sep 2017

afgelast | Waskemeer JO17-1 - SJO WTTC JO17-1 | 09 sep 2017

vervallen | Sport Vereent JO15-1G - SJO WTTC JO15-1 | 09 sep 2017

SJO WTTC JO13-2G -Drachten JO13-2 | 09 sep 2017

SJO WTTC JO15-3 - Gorredijk JO15-4 | 09 sep 2017

afgelast | SJO Oostenburg JO8-1 - Wispolia JO8-1G | 09 sep 2017

2-3 | Sport Vereent JO13-1G - SJO WTTC JO13-1 | 09 sep 2017

afgelast | Gorredijk JO15-3 - SJO WTTC JO15-2 | 09 sep 2017

0-2 | SJO WTTC MO15-1 - SC Joure MO15-1 | 09 sep 2017

0-6 | ST Aengwirden/Akkrum VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 06 sep 2017

22- 0 | SJO WTTC/Udiros VR3 - Langweer VR1 (dorpencomp.) | 04 sep 2017

2-0 | Blue Boys 1 - Wispolia 1 | 03 sep 2017

Blue Boys 1 - Wispolia 1 | 03 sep 2017

2-3 | Wispolia 2 - Thor 2 | 03 sep 2017

4-1 | SJO WTTC JO15-2 - SJO OFW JO15-2G | 02 sep 2017

4-1 | DWP MO15-2 - SJO WTTC MO15-1 | 02 sep 2017

0-3 | Heerenveense Boys JO19-2 - SJO WTTC JO19-1 | 02 sep 2017

8-4 | Wispolia JO8-1G - Trinitas JO8-1G | 02 sep 2017

4-3 | Wispolia JO11-1G - Thor JO11-1G | 02 sep 2017

0-2 | Wispolia 3 - Dwingeloo 5 | 28 mei 2017

6-1 | SJO WTTC/Udiros VR1 - SDS VR1 | 27 mei 2017

5-1 | SJO WTTC/Udiros MO15-1 - Gorredijk MO15-1 | 27 mei 2017

5-0 | BEW 3 - Wispolia 3 | 25 mei 2017

Drachtster Boys JO13-6 - SJO WTTC JO13-1 | 25 mei 2017

6-1 | de Wilper Boys JO15-1d - SJO WTTC JO15-3 | 23 mei 2017

1-2 | Wispolia 3 - ST Wapserveen/Old Forward 2 | 21 mei 2017

1-1 | Wispolia 2- VWC 3 | 21 mei 2017

0-1 | ST VWC/Wolvega VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 20 mei 2017

SJO WTTC JO19-1 - Oudehaske JO19-1d | 20 mei 2017

1-4 | Scharnegoutum '70 VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 20 mei 2017

3-4 | Wispolia JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-5 | 20 mei 2017

0-6 | RWF JO13-2G - SJO WTTC JO13-1 | 20 mei 2017

8-2 | SJO WTTC JO15-3 - RWF JO15-2 | 20 mei 2017

Drachtster Boys JO15-5 - SJO WTTC JO15-2 | 20 mei 2017

5-1 | Blue Boys JO15-1d - SJO WTTC JO15-1 | 20 mei 2017

2-2 | SJO WTTC/Udiros MO15-1 - jong Harkema MO15-1 | 20 mei 2017

5-2 | SJO WTTC/Udiros VR3 - 't Fean '58 VR1 | 19 mei 2017

HNO | SV Haulerwijk VR2 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 19 mei 2017

0-2 |de Sweach VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 19 mei 2017

1-3 | Wispolia 2 - Langezwaag 2 | 18 mei 2017

7-3 | Wispolia JO11-1G -Drachten JO11-4 | 17 mei 2017

11-0 | Jubbega JO9-3G - Wispolia JO9-1G | 17 mei 2017

0-1 | Blue Boys JO13-2G - SJO WTTC JO13-2G | 15 mei 2017

6-1 | Diever/Wapse 3 - Wispolia 3 | 14 mei 2017

0-6 | Wispolia 1 - St. Jacob 1 | 13 mei 2017

3-1 | SJO WTTC/Udiros VR1 - FFS VR1 | 13 mei 2017

0-3 | SJO WTTC JO19-1 - Irnsum JO19-1 | 13 mei 2017

0-5 | SJO WTTC JO15-2 - Mildam JO15-1d | 13 mei 2017

2-6 | SJO WTTC JO15-1 - SC Franeker JO15-3d | 13 mei 2017

1-2 | SJO WTTC JO13-2G - Suameer JO13-1 | 13 mei 2017

1-7 |Wispolia JO9-1G - Gorredijk JO9-5 | 13 mei 2017

6-1 | Read Swart JO11-2 - Wispolia JO11-1G | 13 mei 2017

2-10 | ONR JO15-3d - SJO WTTC JO15-3 | 13 mei 2017

1-4 | SJO Warga/WWS MO15-1 - SJO WTTC/Udiros MO15-1 | 13 mei 2017

1-2 | SJO WTTC JO13-1 - Drachten JO13-4 | 13 mei 2017

2-3 | Wispolia 35+ - Boornbergum 35+ | 12 mei 2017

3-0 | SJO WTTC/Udiros VR3 - 't Fean '58 VR1 | 12 mei 2017

1-4 | Blue Boys 35+ - Wispolia 35+ | 12 mei 2017

0-1 | de Sweach VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 12 mei 2017

1-5 | Wispolia 35+ - Mildam 35+ | 12 mei 2017

0-0 | SJO WTTC/Udiros VR3 - SV Haulerwijk VR2 | 12 mei 2017

Drachtster Boys JO13-6 - SJO WTTC JO13-1 | 11 mei 2017

5-1 | SJO WTTC/Udiros VR1 - SC Bolsward VR2 | 10 mei 2017

2-5 | SJO WTTC JO15-1 - Frisia JO15-6 | 09 mei 2017

5-0 | Tijnje 1 - Wispolia 1 | 07 mei 2017

8-2 | Olyphia 3 - Wispolia 3 | 07 mei 2017

1-6 | Wispolia 2 - Lemmer 3 | 07 mei 2017

2-6 | SJO WTTC/Udiros VR1 - VVI VR1 | 06 mei 2017

6-2 | SJO Bergum/BCV JO15-3 - SJO WTTC JO15-2 | 06 mei 2017

0-5 | SJO WTTC JO19-1 - Heerenveense Boys JO19-02 | 06 mei 2017

11-0 | Blue Boys JO9-1 - Wispolia JO9-1G | 06 mei 2017

1-7 | Oerterp JO13-3G - SJO WTTC JO13-1 | 06 mei 2017

8-4 | SJO WTTC JO13-2G - ONT JO13-2 | 06 mei 2017

uitgesteld | Wispolia JO11-1G - Drachten JO11-4 | 06 mei 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros MO15-1 - Gorredijk MO15-1d | 06 mei 2017

6-0 | SJO WTTC/Udiros 30+ - SWZ Boso Sneek 30+ | 05 mei 2017

0-4 | Read Swart 30+ - SJO WTTC/Udiros 30+ | 05 mei 2017

0-5 | SC Joure 4 - Wispolia 2 | 05 mei 2017

1-0 | SJO WTTC/Udiros 30+ - Oudehaske 30+ | 05 mei 2017

1-3 | LSC 1890 VR30+ - SJO WTTC/Udiros 30+ | 05 mei 2017

0-4 | Wispolia 1 - Boornbergum 1 | 30 apr 2017

4-2 | Wispolia 3 - Udiros 3 | 30 apr 2017

1-2 | SJO WTTC/Udiros VR2 - Oosterstreek VR1 | 29 apr 2017

1-2 | ST Olyphia/OFW JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 29 apr 2017

0-3 | Leeuwarder Zwaluwen VR2 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 29 apr 2017

3-1 | ONB JO11-6 - Wispolia JO11-1G | 29 apr 2017

2-7 | Suawoude JO13-1G - SJO WTTC JO13-2G | 29 apr 2017

0-3 | Wispolia 35+- Blue Boys 35+ | 28 apr 2017

3-1 | Mildam 35+ - Wispolia 35+ | 28 apr 2017

6-0 | Boornbergum 35+ - Wispolia 35+ | 28 apr 2017

4-4 | Langezwaag 1 - Wispolia 1 | 23 apr 2017

FFS 3 - Wispolia 2 | 23 apr 2017

uitgesteld | Wispolia 3 - ST Wapserveen/ Old Forward 2 | 23 apr 2017

0-2 | SJO WTTC/Udiros VR1 - ONS Boso Sneek VR2 | 22 apr 2017

5-2 | Bakkeveen JO13-1 - SJO WTTC JO13-1 | 22 apr 2017

5-2 | Eastermar JO13-1Gd - SJO WTTC JO13-2G | 22 apr 2017

naar 5 mei | SJO WTTC/Udiros 30+ - SWZ Boso Sneek 30+ | 21 apr 2017

naar 5 mei | Read Swart 30+ - SJO WTTC/Udiros 30+ | 21 apr 2017

Wispolia 35+ - Mildam 35+ | 21 apr 2017

Boornbergum 35+ - Wispolia 35+ | 21 apr 2017

naar 5 mei | SJO WTTC/Udiros 30+ - Oudehaske 30+ | 21 apr 2017

4-3 | Blue Boys 35+ - Wispolia 35+ | 21 apr 2017

naar 5 mei | LSC 1890 30+ - SJO WTTC/Udiros 30+ | 21 apr 2017

8-3 | SJO WTTC/Udiros VR1 - Mulier VR1 | 19 apr 2017

1-3 | Wispolia 2 - Blue Boys 2 | 19 apr 2017

6-0 | Houtigehage 1 - Wispolia 1 | 16 apr 2017

4-5 | Wispolia 3 - Trinitas 3 | 16 apr 2017

3-2 | Mildam 5 - Wispolia 2 | 16 apr 2017

4-1 | Akkrum JO15-2 - SJO WTTC JO15-2 | 15 apr 2017

4-2 | SJO WTTC/Udiros VR2 - NOK VR1 | 15 apr 2017

1-4 | FFS VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 15 apr 2017

0-6 | SJO WTTC JO13-1 - Bakkeveen JO13-1 | 15 apr 2017

3-5 | Jubbega JO15-2 - SJO WTTC JO15-3 | 15 apr 2017

1-6 | SJO WTTC JO15-1 - Drachtster Boys JO15-4 | 15 apr 2017

3-0 | DWP JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 15 apr 2017

4-4 | SJO WTTC JO13--2G - Suawoude JO13-1G | 15 apr 2017

0-11 | Wispolia JO9-1G - Oldeboorn JO9-1G | 15 apr 2017

10-0 | SJO WTTC/Udiros VR1 -Scharnegoutum "70 VR1 | 12 apr 2017

3-0 | SF Deinum 1 - Wispolia 1 | 09 apr 2017

2-0 | ST Wapserveen/ Old Forward 2 - Wispolia 3 | 09 apr 2017

2-0 | Wispolia 2 - Read Swart 4 | 09 apr 2017

0-1 | Steenwijker Boys VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 08 apr 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros VR1 - SC Bolsward VR2 | 08 apr 2017

uitgesteld | SJO WTTC JO19-1 - Oudehaske JO19-1d | 08 apr 2017

0-0 | SJO WTTC JO15-2 - Drachtster Boys JO15-5 | 08 apr 2017

2-1 | jong Harkema MO15-1 - SJO WTTC/Udiros MO15-1 | 08 apr 2017

1-6 | SJO WTTC JO15-1 - Blue Boys JO15-1d | 08 apr 2017

2-5 | RWF JO15-2 - SJO WTTC JO15-3 | 08 apr 2017

0-13 | Wispolia JO9-1G - Jubbega JO9-3 | 08 apr 2017

3-2 | SJO WTTC JO13-2G - Blue Boys JO13-2G | 08 apr 2017

5-2 | Heerenveense Boys JO11-5 - Wispolia JO11-1G | 08 apr 2017

5-0 | SJO WTTC JO13-1 - RWF JO13-2G | 08 apr 2017

0-7 | Wispolia 1 - de Wâlden 1 | 02 apr 2017

1-1 | Wispolia 3 - Steenwijk 3 | 02 apr 2017

5-2 | Tijnje 3 - Wispolia 2 | 02 apr 2017

2-0 | Akkrum JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 01 apr 2017

2-3 | SJO WTTC/Udiros VR2 - Mildam VR1 | 01 apr 2017

2-0 | ST Aengwirden/Akkrum VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 01 apr 2017

3-0 | SC Franeker JO15-3d - SJO WTTC JO15-1 | 01 apr 2017

8-0 | Mildam JO15-1d - SJO WTTc JO15-2 | 01 apr 2017

4-2 | Suameer JO13-1G - SJO WTTC JO13-2G | 01 apr 2017

5-2 | Gorredijk JO9-5 - Wispolia JO9-1 | 01 apr 2017

5-6 | Wispolia JO11-1G - Read Swart JO11-2 | 01 apr 2017

2-3 | Drachten JO13-4 - SJO WTTC JO13-1 | 01 apr 2017

5-2 | SJO WTTC JO15-3 - ONR JO15-3d | 01 apr 2017

5-0 | SJO WTTC/Udiros MO15-1 - SJO Warga/WWS MO15-1 | 01 apr 2017

1-3 | LSC 1890 VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 31 mrt 2017

1-0 | SJO WTTC/Udirosa VR30+ - Oudehaske VR30+ | 31 mrt 2017

0-0 | SJO WTTC/Udiros VR3 - de Sweach VR1 | 31 mrt 2017

0-6 | SWZ Boso Sneek VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 31 mrt 2017

0-1 | t Fean '58 VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 31 mrt 2017

1-0 | SV Haulerwijk VR2 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 31 mrt 2017

0-2 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Read Swart VR30+ | 31 mrt 2017

5-0 | Langweer 1 - Wispolia 1 | 26 mrt 2017

6-3 | Renado 4 - Wispolia 2 | 26 mrt 2017

uitgesteld | BEW 3 - Wispolia 3 | 26 mrt 2017

4-1 | SJO WTTC JO19-1 - SJO RVC/Langweer JO19-1 | 25 mrt 2017

1-4 | Oldeholtpade VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 25 mrt 2017

4-2 | Drachtster Boys JO13-6 - SJO WTTC JO13-1 | 25 mrt 2017

0-7 | SJO WTTC JO15-2 - Langezwaag JO15-1 | 25 mrt 2017

1-4 | SJO WTTC JO13-2G- FVC JO13-3 (1/4 finale beker) | 25 mrt 2017

4-3 | Beetgum JO15-1d - SJO WTTC JO15-1 | 25 mrt 2017

8-1 | Akkrum JO9-3G - Wispolia JO9-1G | 25 mrt 2017

3-3 | Wispolia JO11-1G - Gorredijk JO11-4 | 25 mrt 2017

SJO WTTC JO15-3 - Oerterp JO15-2d | 25 mrt 2017

Wispolia 35+ - Blue Boys 35+ | 24 mrt 2017

Boornbergum 35+ - Wispolia 35+ | 24 mrt 2017

Mildam 35+ - Wispolia 35+ | 24 mrt 2017

naar 19 april |SJO WTTC/Udiros VR1 - Mulier VR1 | 22 mrt 2017

Wispolia 2 - Blue Boys 2 | 19 mrt 2017

uitgesteld | Wispolia 2 - Blue Boys 2 | 19 mrt 2017

0-7 | Wispolia 1 - AVV 1 | 19 mrt 2017

5-1 | Wispoliia 3 - Jubbega 5 | 19 mrt 2017

5-0 | SJO WTTC/Udiros VR2 - VWC/FC Wolvega VR1 | 18 mrt 2017

4- 1 | Mildam JO19-1 - SJO WTTC JO19-1 | 18 mrt 2017

2-5 | QVC VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 18 mrt 2017

1-1 | Gorredijk MO15-1d - SJO WTTC/Udiros MO15-1 | 18 mrt 2017

0-5 | SJOWTTC JO15-2 - Bergum/BCV Comb. JO15-3 | 18 mrt 2017

3-2 | ONT JO13-2 - SJO WTTC JO13-2G | 18 mrt 2017

12- 0 | SJO WTTC JO13-1 - Oerterp JO13-3G | 18 mrt 2017

0-9 | Wispolia JO9-1G - Blue Boys JO9-1 | 18 mrt 2017

1-6 | Drachten JO11-4 - Wispoilia JO11-1G | 18 mrt 2017

SJO WTTC JO15-3 - de Wilper Boys JO15-1d | 18 mrt 2017

3-3 | Frisia JO15-6 -SJO WTTC JO15-1 | 18 mrt 2017

0-4 | SWZ Boso Sneek VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 17 mrt 2017

3-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Oudehaske VR30+ | 17 mrt 2017

2-2 | SJO WTTC/Udiros VR3 - de Sweach VR1 | 17 mrt 2017

1-4 | LSC 1890 VR30+ - SJO WTTC/Udiros VR30+ | 17 mrt 2017

0-0 | Haulerwijk VR2 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 17 mrt 2017

0-4 | 't Fean '58 VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 17 mrt 2017

2-1 | SJO WTTC/Udiros VR30+ - Read Swart VR30+ | 17 mrt 2017

uitgesteld | FFS 3 - Wispolia 2 | 12 mrt 2017

2-0 | Blauwhuis 1 - Wispolia 1 | 12 mrt 2017

2-0 | Dwingeloo 5 - Wispolia 3 | 12 mrt 2017

uitgesteld | SJO WTTC/Udiros VR1 - Mulier VR1 | 11 mrt 2017

2-2 | Oosterstreek VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 11 mrt 2017

1-6 | Oerterp JO15- 2d - SJO WTTC JO15-3 | 11 mrt 2017

uitgesteld | SJO WTTC JO13-1 - Drachtster Boys JO13- 6 | 11 mrt 2017

5-1 | SJO WTTC Jo15-1 - Beetgum JO15-1d | 11 mrt 2017

1-1 | Langezwaag JO15-1 - SJO WTTC JO15-2 | 11 mrt 2017

1-1 | Read Swart MO15-1d - SJO WTTC/Udiros MO15-1 | 11 mrt 2017

4-3 | SJO WTTC Jo13-2G - Eastermar JO13-1Gd | 11 mrt 2017

0-6 | Wispolia JO9-1G - Akkrum JO9-3G | 11 mrt 2017

2-9 | Gorredijk JO11-4 - Wispolia JO11-1G | 11 mrt 2017

uitgesteld | Wispolia 35+ - Blue Boys 35+ | 10 mrt 2017

uitgesteld | Boornbergum 35+ - Wispolia 35+ | 10 mrt 2017

uitgesteld | Mildam 35+ - Wispolia 35+ | 10 mrt 2017

1-5 | Wispolia 1 - Bakhuizen 1 | 05 mrt 2017

2-4 | Wispolia 2 - SC Joure 4 | 05 mrt 2017

0-7 | SJO WTTC JO19-1 -Heerenveen JO19-2 | 04 mrt 2017

20 mei | VWC/FC Wolvega VR1 - SJO WTTC/Udiros VR2 | 04 mrt 2017

3-3 | Ol. wns | Olympia '28 VR1 - SJO WTTC/Udiros VR1 | 04 mrt 2017

SJO WTTC JO15-3 - Jubbega JO15-2 | 04 mrt 2017

0-6 | SJOWTTC JO15-2 - Akkrum JO15-2 | 04 mrt 2017

15-0 | Oldeboorn JO9-1G - Wispolia JO9-1G | 04 mrt 2017

0-2 | Wispolia JO11-1G - ONB JO11-6 | 04 mrt 2017

uitgesteld | Bakkeveen JO13-1 - SJO WTTC JO13-1 | 04 mrt 2017

5-1 | Drachtster Boys JO15-4 - SJO WTTC JO15-1 | 04 mrt 2017

uitgesteld | Suawoude JO13-1G - SJO WTTC JO13-2G | 04 mrt 2017

0-3 | Oudehaske VR30+ -1 - SJO WTTC/Udiros VR30+-1 | 03 mrt 2017

6-0 | SJO WTTC/Udiros VR30+ -1 - SWZ Boso Sneek VR30+ -1 | 03 mrt 2017

SJO WTTC VR3 - de Sweach VR1 | 03 mrt 2017

1-2 | LSC 1890 VR30+ -1 - SJO WTTC?Udiros VR30+ - 1 | 03 mrt 2017

Haulerwijk VR2 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 03 mrt 2017

't Fean '58 VR1 - SJO WTTC/Udiros VR3 | 03 mrt 2017

3-1 | SJO WTTC/Udiros VR30+-1 - Read Swart VR30+-1 | 03 mrt 2017

4- 2 | Lemmer 3 - Wispolia 2 | 26 feb 2017

AFGELAST | Wispolia 3- Dwingeloo 5 | 26 feb 2017

5-0 | SJO WTTC/Udiros MO15-1 - Read Swart MO15-1d | 25 feb 2017

uitgesteld | Eastermar JO13-1Gd - SJO WTTC JO13-2G | 25 feb 2017

afgelast | Wispolia JO11-1G - Gorredijk JO11-4 | 25 feb 2017

2-2 | Wispolia 1 - SC Flamingo 1 | 19 feb 2017

2-1 | Oosterstreek 3 - Wispolia 3 | 19 feb 2017

0-3 | ONS Boso sneek VR3 – SJO WTTC/Udiros VR2 | 18 feb 2017

0-3 | ONS Boso sneek VR3 – SJO WTTC/Udiros VR2 | 18 feb 2017

3-2 | SJO WTTC/Udiros VR1 – DWP VR1 | 18 feb 2017

2-1 | SJO WTTC JO13-2G – Vitesse ’63 JO13-2d | 18 feb 2017

Uitgesteld | SJO WTTC JO19-1 – Heerenveen JO19-2 | 18 feb 2017

Uitgesteld | Wispolia 2 – VWC 3 | 18 feb 2017